HILARY DUFF FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HILARY DUFF FAN SİTESİ

HILARY DUFF FAN SITESI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Pussycat Dolls

2 posters
YazarMesaj
cemre_asena
Misafir
Misafir
cemre_asena

Pussycat Dolls Empty
MesajKonu: Pussycat Dolls   Pussycat Dolls Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 5:44 pm

Kareograf Robin Antin'in bir taklit grubu olarak 1995 yılında kurduğu Amerikalı popüler müzik ve R&B topluluğu Pussycat Dolls, ilk tekli albüm çalışmasıyla 2005 yılında müzikseverlerin karşısına çıktı.

Los Angeles'ta bulunan The Viper Room adlı gece kulübünde tam 6 yıl çalıştılar. 1999'da ünlü erkek dergisi Playboy'un sunduğu Pussycat Dolls resimli yayınında eski grup üyelerinden Kasey Campbell, Erica Gudis, Lindsley Allen ve Kiva Dawson'ın fotoğrafları bulunuyordu. 2002'de Roxy'ye geçtiler. Kısa sürede uluslararası üne kavuşan grup, dünyaca ünlü müzik kanalları MTV ve VH1'ın çeşitli programlarına konuk oldular, özel performanslar sergilediler. Çok sayıda dergide, reklam kampanyalarında, hatta sinema filmlerinde bile boy gösteren Pussycat Dolls'un bugünkü kadrosuna kavuşmadan önceki eski üyeleri arasında birbirinden ilginç isimler yer alıyor.

Manken ve dansçı Rachel Sterling, "Desperate Housewives" dizisindeki Bayan Solis karakteriyle kariyerinin zirvesine çıkan Altın Küre adayı film ve televizyon yıldızı Eva Longoria ve ünlü pop şarkıcısı Christina Aguilera, Pussycat Dolls kadrosunda bulunmuş isimlerden bazıları... 34 yaşındaki seksi manken Carmen Electra da bu deneyimi yaşamış ünlülerden biri... Electra durumu şöyle özetliyor, "İki yıl boyunca Dolls'ta yer aldım, her gösterilerinde performans sergiledim. Fakat maddi sebeplerle yeni müzik projelerinde aralarına katılamıyorum".

"İki yıl boyunca Dolls'ta yer aldım, her gösterilerinde performans sergiledim. Fakat maddi sebeplerle yeni müzik projelerinde aralarına katılamıyorum".
- Carmen Electra
hilary_gögö
Admin
hilary_gögö

Pussycat Dolls Empty
MesajKonu: Geri: Pussycat Dolls   Pussycat Dolls Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 11:12 am

bu grup RnB de 2 numaram(grup olarak)

Pussycat Dolls
1 sayfadaki 1 sayfası