HILARY DUFF FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HILARY DUFF FAN SİTESİ

HILARY DUFF FAN SITESI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba...!

2 posters
YazarMesaj
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
Misafir
Misafir

Merhaba...! Empty
MesajKonu: Merhaba...!   Merhaba...! Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 8:20 pm

Merhaba.Ben Berna.Acayip Rock'çıyımdır.Rock,Punk,Metal,Emo ve Gothic şeylerden ve şarkı türlerinden hoşlanırım.Asla pop dinlemem,tercihim hep Rock'tır.Madem Rock'çısın neden burdasın? diye sormayın ben içimden gelen sitelere üye olurum beyenirsem hep devam ederim beyenmessem o siteyi bırakırım.Birçok Rock konserine gitmek istemişimdir.Dinlediğim sanatçılar;Avril Lavigne,Evanescence,Kurban,Green Day,Metalica,Nirvana,Nickelbac vb. rock gruplarını dinlerim.Aralarında Metal gruplar da var.Neyse ingilizce manyağıyımdır.Hep elim havadadır.Kimse benle yarışmaz(ingilizce dersi için geçerli)Birde acayip çılgınımdır.Hobilerim;Dans etmek,satranç oynamak,bilgisayarda imza yapmak vs şeyler işte.Benden bu kadarlık...Sıra sizde Very Happy
hilary_gögö
Admin
hilary_gögö

Merhaba...! Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba...!   Merhaba...! Icon_minitimeCuma Ara. 07, 2007 10:02 pm

slm kankamm=))
Misafir
Misafir

Merhaba...! Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba...!   Merhaba...! Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 7:49 am

Slm kanky Wink site süper yaa bağımlı kaldım Very Happy düne kadar hilary duff'ı sadece şekerliğinden seviyodum ama buraya geldim hilary duff fan berna oldm neyse sohpet yok....

Merhaba...!
1 sayfadaki 1 sayfası